Вінниця +38 (043) 255 71 71
Ukrainian Russian
Інформація про компанію Blu-Jet.com.ua
Що таке BLU-JET

Приватне підприємство "АГРО-СПЕЦ-ЗАПЧАСТИНА” працює на ринку України з 2010 року. Ми є офіційним дилером компанії Unverferth Manufacturing Co., Inc. (США) і представляємо на ринку України торгову марку BLU-JET, одного з найкращих виробників агрегатів з внесення безводного аміаку та рідких добрив на ринку США.

ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕО
Company image

Уейн Дженсен (Wayne Jensen ) у 1971 році створив компанію Unverferth Manufacturing, яка починала свою роботу з виготовлення ліній для виробництва добрив BLU-JET та техніки для обробітку ґрунту (глибокорозпушувач SubTiller).

Інновації в констроюванні та якісне виробництво продовжують завойовувати ринок і до цього дня, говорить Уейн Дженсен. Він виріс у Терстоні (Thurston, Nebraska), був фермером та продавцем у компанії, яка реалізовувала харчові добавки для тварин. Можливість збільшення постачання якісної продукції клієнту, а також вдале застосування інновацій до наявної сільськогосподарської техніки, дали поштовх до виготовлення власних виробів.

Виробництво сільськогосподарського обладнання розпочалися у великому зерносховищі для зберігання зерна в Терстоні. Першим продуктом, що був виготовленим, став само приєднувальна зчіпка для тракторів. Також була розроблена торгова марка та логотип для продуктів – BLU-JET. "BLU" був кольором талісману середньої школи міста і відповідно став кольором логотипу торгової марки. "JET" використовувався для швидкого і оригінального оформлення, посилаючись на новий дизайн зчіпки для тракторів.

Син Уейна, Лейтон, який зараз є президентом компанії (Layton Jensen), приєднався до бізнесу незабаром після його початку, щоб допомогти в розвитку виробництва та розробці нових машин і агрегатів. Згодом, компанія почала виробництво агрегатів для внесення мінеральних добрив (безводного аміаку).

Наразі BLU-JET планує збільшити виробничі площі на 30% що призведе до зниження виробничих витрат, підвищуючи при цьому якість продукції, що надасть Unverferth Manufacturing можливість відігравати лідируючу роль на ринку виробників техніки (культиваторів для внесення безводного аміаку, аплікаторів для підживлення рослин, глубокорозпушувачів, комбінованих агрегатів – дисколапових борін). На сьогодні торгова марка BLU-JET постачається в Північну Америку, Європу, Азію, Африку, Росію, Австралію та з 2016 в Україну.

Впродовж останніх 47 років продукція, вироблена компанією Unverferth Manufacturing, здобула репутацію продукції, що втілює в життя найсучасніші інновації, гарантує якість та надійність агрегатів. Перелік деяких інновацій торгової марки BLU-JET:

1998
BLU-JET AT4000 – Перший аплікатор для внесення рідких добрив з використанням подвійної тракторної шини (для спрощення транспортних перевезень).
1998
BLU-JET AT5000 – Перший культиватор для внесення безводного аміаку з використанням подвійної тракторної шини (для спрощення транспортних перевезень).
2003
BLU-JET AT4000 18,3 – Аплікатор для внесення рідких добрив – Збільшена ширина захвату агрегату для більшої продуктивності за годину.
2008
BLU-JET AT7000 27,4 – Аплікатор для внесення рідких добрив – Найширша робоча ширина захвату серед аналогів.
2008
Тандемні вантажні шини на культиватори для внесення безводного аміаку. Вантажні шини забезпечують легше транспортування на великі відстані, при мінімальному ущільненню ґрунту.
2010
BLU-JET Legacy – застосування вантажних шин для нормального балансу флотації. Шини більш витривалі при транспортуванні.
2013
AT2000 - Аплікатор для внесення рідких добрив. Значно зменшена транспортна ширина та ущільнення на полі порівняно з аналогічними моделями.
2014
Секції TrenchMaster для підготовки ґрунту під поливні борозни – легке та повне заповнення поливних борозен у полі.
2015
Опорно-копіювальні колеса з пружинним механізмом регулювання вертикального положення. Легке налаштування робочої глибини.
x


Зворотній зв'язок
Ім'я

Телефон